+421 45 692 18 02 magic@magiccomp.sk
my site my site

refurbished

Repasovaný hardware.

Remarketed

 

Čo je to HP Remarketing program?

HP Remarketing (čiže aj HP Renew alebo HP Resale) je program, v ktorom ponúka firma HP celú radu profesionálne renovovaných notebookov za atraktívnu cenu. Na všetky produkty z programu HP Remarketing je našou spoločnosťou poskytovaná záruka 24 mesiacov. Lacné notebooky HP môžu ponúknuť najnovšie technológie, pretože viac než 80% produktov z ponuky sú nie staršie ako 12 mesiacov. Notebooky pochádzajú z výstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo boli vypožičané ako náhradný notebook počas opravy atď…  Lacné notebooky z HP remarketing programu sú v 90% od nových k nerozoznaniu.

Remarketing je jedna z nových marketingových techník, ktoré firmy používajú na zvýšenie výnosov na súčasnom globalizovanom trhu. Remarketing znamená opakované uvedenie produktu na trh (MARKET=TRH), pričom obyčajne sa táto technika využíva v spojitosti s uvedením produktu na iné trhy. V prípade, že je predaj niektorého druhu notebooku na pôvodnom trhu v západnej Európe bol úspešný, môže výrobca remarketingom na trhoch východnej Európy maximalizovať svoje zisky. Ak naopak bol pôvodný marketing produktu neúspešný, musí výrobca zmeniť marketingovú stratégiu a znížiť cenu, a predať nepredané skladové zásoby remarketingom na trhoch východnej Európy.

Remarketed Notebook

Odvodené od slova Remarketing = znovu uvedenie na trh. Toto označenie znamená, že notebook prešiel procesom remarketingu, spravidla pochádza z inej krajiny, t.j. bol pôvodne určený len pre trhy v západnej EÚ a na základe toho ho HP uvoľnilo na predaj pre ostatné trhy, vrátane trhu v SR, na ktorý pôvodne nebol tento notebook určený, ale dovážať ho môže len autorizovaný partner HP pre dovoz týchto notebookov. Preto sa nazýva Remarketed.

Môže sa jednať o úplné novinky, výkonné notebooky, aké v SR nekúpite, alebo sa jedná o nepredané skladové zásoby z veľkoskladov v zahraničí, rôzne ležiaky a podobne, ktoré sú ponúkané so zľavami až 50 percent z pôvodnej ceny.

Výhody pre vás:

Originálna HP kvalita a spoľahlivosť

Široká ponuka

Dostupné sú ako najnovšie tak aj staršie modely

Záruka a podpora od HP

Výborný pomer výkon a cena

Rovnaký výkon ako notebooky, ktoré sú predávané ako nové

 

Rozdelenie tovaru do akostných tried.

REMARKETED – RENEW

GoldTovar v 100% stave, žiadne známky používania. Tovar je v originál balení.
SilverTovar v 100% stave, žiadne známky používania. Bez originál balenia.
BronzeTovar v 99,9% stave, Drobné kozmetické chyby.

 

Platba a doprava

Možnosť platby v predajni

Hotovostnehotovostne

Bezhotovostne
platba kartou

Bezkontaktne
bezkontaktne

Doprava

Osobný odber
osobny odber

Kuriér
slovak parcel ups

Odkazy

TOPlist

 

untitled

xxxonline.cc